• Stambuł, przewodnik, Berlitz

Stambuł

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Berlitz
Język: polski
Data wydania: 01-02-2015
Kategoria
Azja / Turcja / Stambuł
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 25,90 

29,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: dostępne "od ręki"
- Gdańsk: niedostępny
Dostawa zamówienia:
- Polecona. Poczta Polska
0,00 zł
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Wyjątkowy przewodnik po Stambule, mieście, gdzie Europa spotyka się z Azją, tworząc barwną mozaikę historii, kultury i współczesności. Jej fascynująca egzotyka zaprasza do wędrówek po ulicach i zaułkach, które pamiętają jeszcze czasy Bizancjum i Konstantynopola, a rejs po Bosforze pokazać może panoramę miasta nieporównywalną z niczym.
Błękitny Meczet i Hagia Sophia, Pałac Topkapi i Wielki Bazar, tętniący życiem i kolorami, tak samo jak ulice wokół niego, strzeliste wieże minaretów i gwarne kawiarnie – każdy kamień snuje swoją niepowtarzalną opowieść o Oriencie i jego skarbach.

Przewodniki Berlitz z serii Step by Step są znakomitym przykładem nowoczesnych, dostosowanych do wysokich wymagań i przyjaznych turystom wydawnictw, pomocnych wszystkim lubiącym chodzić własnymi ścieżkami.
Fajne miejsca, warte poświęcenia im więcej niż jednego dnia, można poznać krok po kroku korzystając z interesujących propozycji tras wycieczkowych, przygotowanych we współpracy z miejscowymi przewodnikami. Każda z nich ma swój własny plan i jest doskonale opisana.
Oprócz atrakcji turystycznych, z zabytkami, muzeami i zapierającymi dech w piersiach widokami, przewodniki zawierają wszystkie najistotniejsze, ułatwiające poruszanie się po mieście informacje, z polecanymi restauracjami, gdzie można spróbować lokalnej kuchni, hotelami na każdą kieszeń, miejscami na udane zakupy, życiem kulturalnym i nocnym itp.
Dodatkowo do każdego z przewodników dołączono dokładny plan miasta, który pozwoli odkryć jego ciekawe zakątki.
Wszystko, co interesujące i ważne, zawsze pod ręką!

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Insight Step by Step Stambul
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Berlitz
Autor Vanessa Able
Seria Step by Step
Język polski
Data wydania 01-02-2015
Oprawa miękka
Ilość stron 128
Wymiary / mm 124x222
Waga / gr 294
EAN 9781780048543
ISBN 978-178-004-854-3

Seria: Step by Step

Przewodniki Berlitz z serii Step by Step są znakomitym przykładem nowoczesnych, dostosowanych do wysokich wymagań i przyjaznych turystom wydawnictw, pomocnych wszystkim lubiącym chodzić własnymi ścieżkami.
Fajne miejsca, warte poświęcenia im więcej niż jednego dnia, można poznać krok po kroku korzystając z interesujących propozycji tras wycieczkowych, przygotowanych we współpracy z miejscowymi przewodnikami. Każda z nich ma swój własny plan i jest doskonale opisana. Oprócz atrakcji turystycznych, z zabytkami, muzeami i zapierającymi dech w piersiach widokami, przewodniki zawierają wszystkie najistotniejsze, ułatwiające poruszanie się po mieście informacje, z polecanymi restauracjami, gdzie można spróbować lokalnej kuchni, hotelami na każdą kieszeń, miejscami na udane zakupy, życiem kulturalnym i nocnym itp.
Dodatkowo do każdego z przewodników dołączono dokładny plan miasta, który pozwoli odkryć jego ciekawe zakątki.
Wszystko, co interesujące i ważne, zawsze pod ręką dzięki przewodnikom Berlitz!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Stambuł

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt