Polska na rowerze przewodnik Pascal

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2009
Kategoria
Moje hobby / Rower
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 35,90 

44,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

Dla rodzin, kobiet i  mężczyzn dbających o sylwetkę i zdrowie
Z tym przewodnikiem  rodziny z dziećmi, kobiety dbające o formę i mężczyźni spragnieni wysiłku fizycznego  aktywnie i z pomysłem spędzą urlop w najpiękniejszych rejonach Polski. A świat widziany z siodełka roweru jest ciekawszy niż przez okno samochodu.

Gotowi do startu...
"Polskę na rowerze" rozpoczyna rozdział dotyczący wyboru sprzętu, bezpieczeństwa, techniki jazdy. Dzięki niemu początkujący rowerzysta odpowiednio przygotuje się do  aktywnego wypoczynku, a potem wybierze dopasowaną do umiejętności i zainteresowań trasę rowerowej wycieczki.

Ponad 50 pomysłów na rowerową wycieczkę
Przewodnik zawiera 52 trasy zgrupowane według klucza geograficznego w rozdziałach: Pomorze, Mazury i Suwalszczyzna, Wielkopolska, Mazowsze, Podlasie, Małopolska, Dolny Śląsk, Lubelszczyzna i  Roztocze, Górny Śląsk, Góry.

Trasy w parach - dla każdego coś miłego
Każda trasa występuje w wersji trudnej, przeznaczonej dla zaawansowanych rowerzystów, i łatwej, skierowanej do rodzin lub weekendowych miłośników rowerowej turystyki. Pierwsza z nich oznaczona jest w tekście, w kilometrażu,  na rozkładanej mapie i na wykresie kolorem czerwonym, druga - niebieskim. Trasa niebieska biegnie w łatwiejszym terenie, jest prostsza technicznie, krótsza i wreszcie zakłada dłuższe i częstsze postoje. Dodatkowo każda trasa zawiera uzupełniające warianty przejazdu ze względu na ciekawe ukształtowanie terenu, walory krajobrazowe lub też zabytki. Dzięki temu rozwiązaniu rowerzysta, zależnie od stopnia zaawansowania, może wybrać odpowiednią wycieczkę.

Co ciekawego na trasie
Informacje o przebiegu tras uzupełniają opisy zabytków i atrakcji turystycznych, z których najciekawsze przedstawiono na barwnych zdjęciach. Wybrane atrakcje turystyczne zostały zaznaczone na rozkładanych mapach tras.

"Polska na rowerze" to  niezwykła inspiracja do zaplanowania wypoczynku dla duszy i ciała, a także prezent dla przyjaciół.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Praca zbiorowa
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2009
Oprawa miękka
Ilość stron 420
Wymiary / mm 125 x 230
EAN 9788375134827
ISBN 978-83-7513-482-7

Napisz recenzję

Oceniasz: Polska na rowerze przewodnik Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt