Paryż przewodnik Dookoła Świata Pascal

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2010
Kategoria
Europa / Francja / Paryż
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 31,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Wyobraź sobie przewodnik, który czyta się jak wartki kolorowy magazyn - bez przynudzania, wyłącznie konkrety i twarde dane. Wyobraź sobie przewodnik, po którego barwnych tabelach wzrok przesuwa się intuicyjnie, trafiając od razu w interesujące Cię miejsce. Wyobraź sobie "Dookoła Świata".

Seria "Dookoła Świata" to zbiór kilkudziesięciu tytułów, opisujących szczegółowo wybrane miasta i niewielkie regiony geograficzne. Jedziesz w precyzyjnie określone miejsce? Wybierz przewodnik, który mówi właśnie o nim, nie marnotrawiąc powierzchni na informacje dotyczące całego kraju czy kontynentu - jeśli ich nie potrzebujesz. Seria "Dookoła Świata", dzięki całkowitemu skupieniu się na wskazanym niewielkim terenie, dostarcza większej ilości przydatnych szczegółów na temat zabytków, festiwali, imprez, sportów i innego rodzaju rozrywek dla spragnionych aktywnego i oryginalnego wypoczynku niż przeciętny przewodnik prezentujący bardziej rozległe tereny.

W tym roku Wydawnictwo Pascal mając na uwadze pewność informacji aktualizuje w tej popularnej i wykazującej dynamiczny wzrost serii "Paryż". Spragnionych wzruszeń przewodnik poprowadzi w miejsce, gdzie Francuzi do dziś składają kwiaty w hołdzie tragicznie zmarłej księżnej Dianie. Dowiesz się też, jak popularnie czci się tutaj grób Morrisona i może nawet zechcesz dołączyć w kontrowersyjnym obrzędzie do jego fanów.

Przewodnik zdradza sekrety związane z zaskakującym użyciem perfum. To że 90% paryskich kobiet i 50% paryskich mężczyzn używa różnej maści pachnideł, nikogo w stolicy mody nie dziwi. Natomiast fakt, że władze miejskie maskują w ten sposób nieświeże aromaty wyziewów metra, to już całkiem inna sprawa. Przewodnik ujawnia, mieszaniny jakich zapachów są stosowane do tego celu szczególnie chętnie.

Pragniesz wtopić się w miasto w każdym sensie i zostać na parę dni paryżaninem? Musisz koniecznie dowiedzieć się nie tylko, co jeść i dokąd chodzić, ale również, jakie nawyki naśladować i w czym niezbędnie wziąć udział. Przykładowo, jednym z najpopularniejszych środków transportu w Paryżu są rolki. Przewodnik podpowie, gdzie i o jakiej godzinie się znaleźć, żeby wziąć udział w słynnym "Pari-Roller", wyścigu prawie trzydziestu tysięcy amatorów jazdy na rolkach, którzy pokonują 25-kilometrową pętlę.

Zawsze tam, gdzie może się to przydać, przewodnik zamieszcza dobre rady i wskazówki. Oczywiście możesz skorzystać z nich lub nie - ale dzięki przewodnikowi jesteś zawsze przygotowany i poinformowany, na przykład gdzie nie warto wchodzić z dziećmi, a gdzie lepiej zjawić się z rana, bo później spodziewane są tłumy.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Teresa Fisher
Seria Dookoła świata
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2010
Oprawa miękka, spirala
Ilość stron 216
Wymiary / mm 110 x 205
EAN 9788373045385

Napisz recenzję

Oceniasz: Paryż przewodnik Dookoła Świata Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt