• Outdoor Pasja i Przygoda Pascal, poradnik
  • Outdoor Pasja i Przygoda Pascal, poradnik
  • Outdoor Pasja i Przygoda Pascal, poradnik

Outdoor Pasja i Przygoda Pascal

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 18-04-2012
Kategoria
Moje hobby / Podróże
Menu / Poradniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 31,90 

39,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny
Dostawa zamówienia:
- Polecona. Poczta Polska
0,00 zł
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Marzysz, żeby skoczyć ze spadochronem?
Wiesz, jak zbudować tratwę?
Potrafisz wspinać się po skałach?
Poczuj, jak adrenalina krąży w twoich żyłach!
Wyrusz w teren!

Bear Grylls – nieustraszony podróżnik znany z kultowego programu Discovery Szkoła przetrwania, człowiek, który potrafi przeżyć w najbardziej niegościnnych regionach ziemi, zdobywca Mount Everestu i autor poradników survivalowych. W najnowszej książce dzieli się swoim doświadczeniem. Radzi, jak realizować swoje pasje. Opisuje ekscytujące zabawy i sporty outdoorowe. Dowiedz się więcej o latawcach, surfingu, nartach, speleologii, nurkowaniu, saneczkarstwie, kitesurfingu, pieszych wędrówkach, sztuce obozowania, raftingu i budowaniu domów na drzewie. Zaplanuj wspinaczkę wysokogórską i poznaj zasady orientacji w terenie. Najwyższy czas odkryć, jak to robić!
Jeśli nie lubisz nudzić się w domu, ta książka jest dla Ciebie!

Recenzje ArtTravel.pl

Marzysz o przygodzie? Chcesz rozwijać swoje pasje, spędzać czas bliżej natury, wypoczywać w sposób aktywny, a przy tym dobrze się bawić? Nic trudnego – trzeba tylko chcieć. Takiego zdania jest Bear Grylls, brytyjski podróżnik, alpinista, pisarz i popularyzator sztuki przetrwania.

Bear Grylls to człowiek, który w swoim życiu realizuje liczne pasje związane z przygodą. Przez trzy lata służył w brytyjskich siłach specjalnych. Wspiął się na najwyższy szczyt świata – Mount Everest. Przebył zamarznięte Morze Arktyczne. Ustanowił rekord Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym. To tylko niektóre z licznych ekstremalnych przedsięwzięć wciąż przez niego podejmowanych. Wzbudzają one podziw i uznanie, tym większe, gdy ma się świadomość, iż wcześniej, zanim Bear Grylls zaczął prowadzić taki tryb życia, na dwa lata przed zdobyciem Mount Everestu, podczas skoku spadochronowego uległ on poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kręgosłup w trzech miejscach, co groziło trwałym kalectwem. Tylko dzięki ogromnej sile woli, chęci walki i wielkiemu wysiłkowi powrócił do zdrowia i do pełnej formy.

Mimo takich doświadczeń, a może właśnie za ich sprawą, uważa, że warto żyć odważnie, pełnią życia i doznawać różnorodnych przygód, a zależy to nie od tego, czy czymś jesteśmy dobrzy, lecz od naszej odwagi i wytrwałości.

Właśnie dlatego, chcąc zachęcić innych do przełamywania obaw w tym zakresie, Bear Grylls napisał książkę „Outdoor. Pasja i przygoda”, w której prezentuje rozmaite sposoby na realizowanie pasji i przeżywanie wspaniałych przygód.

Opisuje tu różne, mniej lub bardziej znane, gry i zabawy, pisze o puszczaniu latawców, budowaniu domków na drzewach i łowieniu ryb. Opowiada o takich sportach jak: narciarstwo i saneczkarstwo, latanie i skoki z wysokości, nurkowanie, piesze wędrówki po drogach, bezdrożach, grotach i jaskiniach, wspinaczka skalna i wysokogórska. Omawia również zasady związane ze sztuką obozowania, orientacją oraz zdobywaniem pożywienia w terenie.

„Outdoor. Pasja i przygoda” to rodzaj poradnika, ale napisanego ciekawie i zajmująco, żywym językiem, bowiem autor zwraca się wprost do nas – czytelników, co często podkreśla i sygnalizuje. Analizuje techniki wymienionych tu aktywności, wyjaśnia zasady bezpieczeństwa, przestrzega przed ewentualnymi zagrożeniami, a przy tym odwołuje się do własnych doświadczeń i przeżyć, do sytuacji, w jakich on sam znalazł się w różnych momentach swojego życia. Dzięki takiej formie książkę tę czyta się szybko i z przyjemnością, czemu sprzyjają zawarte tu liczne fotografie i rysunki, ilustrujące treść.

„Outdoor. Pasja i przygoda” to idealny poradnik dla tych, którzy szukają inspiracji i motywacji do tego, aby nieco odmienić i ubarwić swoje życie. Znajdą tu nie tylko to, ale i wiele praktycznych porad i wskazówek odnośnie tego, w jaki sposób to zrobić, jak spośród zaproponowanych tutaj atrakcji dobrać te odpowiednie dla siebie.

Lektura książki Beara Gryllsa pomoże Wam na nowo odkryć w sobie dziecko. Jeśli chcecie przekonać się o tym osobiście, sięgnijcie po nią koniecznie.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Pascal
Autor Bear Grylls
Język polski
Data wydania 18-04-2012
Oprawa twarda
Ilość stron 256
Wymiary / mm 163 x 234
Waga / gr 785
EAN 9788375139983
ISBN 978-83-7513-998-3

Napisz recenzję

Oceniasz: Outdoor Pasja i Przygoda Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt