• Nowy Jork, przewodnik, Berlitz

Nowy Jork

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Berlitz
Język: polski
Data wydania: 01-02-2015
Kategoria
Ameryka Pn / USA / Nowy Jork
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 25,90 

29,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: dostępne "od ręki"
- Gdańsk: niedostępny
Dostawa zamówienia:
- Polecona. Poczta Polska
0,00 zł
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Nowy Jork. To miasto jest jak centrum świata – kosmopolityczne, tętniące życiem dniem i nocą, dyktujące artystyczne i kulturalne mody i „look”ludzi na zawsze zatłoczonych chodnikach i ulicach. Zachwycająca architektura przedwojennych drapaczy chmur, Central Park, dzięki któremu „Big Apple”, jak mówią o mieście, może oddychać, skrzący się nocnym światłem Manhattan czy teatry na Broadwayu – wybór jest oszałamiający! Poszukiwacze wrażeń będą zachwyceni muzeami i galeriami, ulicznymi artystami, setkami małych knajpek, gdzie serwuje się potrawy z całego świata, ekskluzywnymi butikami, gdzie w kilka chwil można wydać miesięczny budżet rodziny. Chodząc ulicami Nowego Jorku można się poczuć zupełnie jak w jednym z filmów Woody’ego Allena. To miłe uczucie!

Przewodniki Berlitz z serii Step by Step są znakomitym przykładem nowoczesnych, dostosowanych do wysokich wymagań i przyjaznych turystom wydawnictw, pomocnych wszystkim lubiącym chodzić własnymi ścieżkami.
Fajne miejsca, warte poświęcenia im więcej niż jednego dnia, można poznać krok po kroku korzystając z interesujących propozycji tras wycieczkowych, przygotowanych we współpracy z miejscowymi przewodnikami. Każda z nich ma swój własny plan i jest doskonale opisana.
Oprócz atrakcji turystycznych, z zabytkami, muzeami i zapierającymi dech w piersiach widokami, przewodniki zawierają wszystkie najistotniejsze, ułatwiające poruszanie się po mieście informacje, z polecanymi restauracjami, gdzie można spróbować lokalnej kuchni, hotelami na każdą kieszeń, miejscami na udane zakupy, życiem kulturalnym i nocnym itp.
Dodatkowo do każdego z przewodników dołączono dokładny plan miasta, który pozwoli odkryć jego ciekawe zakątki.
Wszystko, co interesujące i ważne, zawsze pod ręką!

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Insight Step by Step New York
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Berlitz
Autor John Gattuso
Seria Step by Step
Język polski
Data wydania 01-02-2015
Oprawa miękka
Ilość stron 128
Wymiary / mm 124x222
Waga / gr 293
EAN 9781780058610
ISBN 978-178-005-861-0

Seria: Step by Step

Przewodniki Berlitz z serii Step by Step są znakomitym przykładem nowoczesnych, dostosowanych do wysokich wymagań i przyjaznych turystom wydawnictw, pomocnych wszystkim lubiącym chodzić własnymi ścieżkami.
Fajne miejsca, warte poświęcenia im więcej niż jednego dnia, można poznać krok po kroku korzystając z interesujących propozycji tras wycieczkowych, przygotowanych we współpracy z miejscowymi przewodnikami. Każda z nich ma swój własny plan i jest doskonale opisana. Oprócz atrakcji turystycznych, z zabytkami, muzeami i zapierającymi dech w piersiach widokami, przewodniki zawierają wszystkie najistotniejsze, ułatwiające poruszanie się po mieście informacje, z polecanymi restauracjami, gdzie można spróbować lokalnej kuchni, hotelami na każdą kieszeń, miejscami na udane zakupy, życiem kulturalnym i nocnym itp.
Dodatkowo do każdego z przewodników dołączono dokładny plan miasta, który pozwoli odkryć jego ciekawe zakątki.
Wszystko, co interesujące i ważne, zawsze pod ręką dzięki przewodnikom Berlitz!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Nowy Jork

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt