Nepal Wyprawy marzeń

Rodzaj produktu: album
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2007
Kategoria
Azja / Nepal
Menu / Albumy
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 31,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Seria albumów Wydawnictwa Pascal "Wyprawy marzeń" prezentuje odległe regiony i kraje, o których marzy każdy człowiek ciekawy świata, a które ze względu na odległość i koszty wyprawy nie są dostępne dla wszystkich turystów. Piękne fotografie ludzi, natury i architektury składające się na albumy Madagaskar, Mongolia, Norwegia, Grenlandia, Peru, Syberia, Chiny, Tybet, Nepal, i Ziemia Święta budzą zachwyt pięknem i odmiennością przedstawionego świata i inspirują do spełniania podróżniczych planów. To wspaniałe lektury na jesienne i zimowe wieczory, a także dobry pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy chcą wyrwać się z rutyny codzienności i udać w fotograficzną podróż, wyprawę marzeń.

Autorzy albumów, jak choćby Elżbieta Dzikowska- podróżnik, reżyser, operator filmów dokumentalnych, fotografik, autor książek o sztuce i o tematyce podróżniczej, Zdzisław Preisner - doktor geografii i członek prestiżowego The Explorers Club, czy popularny dziennikarz telewizyjny i egiptolog - Jarosław Kret zafascynowany Ziemią Świętą oraz Marek Kalmus - znawca Tybetu, poznają i opisują świat piórem i aparatem fotograficznym. Dzięki nim możemy stanąć na Machu Picchu, Świętej Ziemi czy na Dachu Świata, w Dolinie Katmandu, nad którą górują oczy Buddy Wszechwidzącego, albo nad Żółtą Rzeką zwaną Matką Chin... Oni również, ze względu na podróżnicze doświadczenie i wiedzę, gwarantują, że pięknie wydane albumy są niezwykle ciekawe.
Na zdjęciach w albumie Nepal ośnieżone szczyty najwyższych gór świata spotykają się z dżunglą równin Teraju. Wyprawa marzeń do Nepalu oznacza dla czytelnika spotkanie z krainą starożytnej historii, przyjaznych ludzi i bezkonfliktowo przenikających się religii - hinduizmu i buddyzmu oraz mekką himalaistów i turystów przemierzających szlaki trekkingowe, które wiodą pod najwyższe szczyty świata przez odizolowane od zgiełku cywilizacji wioski.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu album
Wydawca Pascal
Autor Praca zbiorowa
Język polski
Data wydania 2007
Oprawa twarda
Ilość stron 176
Wymiary / mm 205 x 294
EAN 9788375131789
ISBN 978-83-7513-178-9

Napisz recenzję

Oceniasz: Nepal Wyprawy marzeń

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt