• Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA, poradnik, Almapress

Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Almapress
Język: polski
Data wydania: 16-11-2015
Kategoria
Moje hobby / Żeglarstwo
Menu / Poradniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 40,90 

50,00 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: dostępne "od ręki"
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: dostępne "od ręki"
- Gdańsk: niedostępny
Dostawa zamówienia:
- Polecona. Poczta Polska
0,00 zł
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Dla wielu ludzi spędzanie wolnego czasu pod żaglami jest ulubionym sposobem wypoczynku, który daje im nieporównywalne z niczym uczucie wolności i jedności z naturą. Morskie i oceaniczne wyprawy jachtem, samotne lub z załogą, to nie tylko możliwość zwiedzenia najdalszych nawet zakątków, ale i próba charakteru. W każdym przypadku liczy się bezpieczeństwo, a co za tym idzie – zgodna z regułami obsługa jachtu na morzu i w porcie.
Poradnik sygnowany logo RYA, którego autorem jest Jeremy Evans, dotyczy wszystkich najważniejszych aspektów żeglarstwa morskiego, z budową i wyposażeniem jachtu (średnia wielkość), zasadami bezpieczeństwa, konserwacji i drobnych napraw, manewrów w porcie i na morzu, cumowania, rzucania kotwicy i postępowania w przypadku „człowieka za burtą”. Umiejętności, o których pisze autor, są niezbędne w przypadku skipera i załogi, gwarantując spokojne i bezpieczne rejsy nawet w trudnych warunkach.

Każda z publikacji RYA jest przygotowywana przez znanych ekspertów, specjalistów w swojej dziedzinie. Rzetelne, sprawdzone i aktualne informacje zawarte w książkach służą pomocą zarówno początkującym, jak i doświadczonym żeglarzom. Przystępny i atrakcyjny sposób ich prezentowania sprawia, że sięgają po nie najbardziej wymagający użytkownicy.

© ArtTravel.pl

RYA (Royal Yachting Association) czyli Królewski Związek Żeglarski
Brytyjska organizacja reprezentującą żeglarstwo, windsurfing i sporty motorowodne, uprawiane na wodach morskich i śródlądowych. Jej zadaniem jest działanie dla dobra i w interesie osób uprawiających powyższe dyscypliny na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym, europejskim i ogólnoświatowym. Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach bierze udział ponad 160 000 żeglarzy, zarówno profesjonalnych, jak i tych traktujących żeglarstwo bardziej rekreacyjnie.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Almapress
Język polski
Data wydania 16-11-2015
Wydanie I
Oprawa miękka
Ilość stron 222
Wymiary / mm 165x235
Waga / gr 587
EAN 9788370206130
ISBN 978-83-7020-613-0

Napisz recenzję

Oceniasz: Morskie żeglarstwo turystyczne. Podręcznik RYA

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt