Mediolan i Lombardia

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Bezdroża
Język: polski
Data wydania: 18-04-2016
Kategoria
Europa / Włochy / Mediolan
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 19,90 

24,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: dostępne "od ręki"
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: dostępne "od ręki"
- Gdańsk: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Polecona. Poczta Polska
4,90 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Mediolan jest perłą Lombardii, jednego z najbogatszych, a jednocześnie najatrakcyjniejszych regionów Italii, położonych na północy kraju. Wysokie Alpy i ich piękne, polodowcowe jeziora, kuszą wędrowców, narciarzom oferując niezrównane warunki śnieżne i bogatą infrastrukturę turystyczną, wszystkim – niezapomniane widoki. Stolica regionu to dumne, nowoczesne miasto, centrum finansowe i miejsce, gdzie bije serce światowej mody. Jego historię pokazują takie imponujące zabytki, jak Katedra Mediolańska, „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci czy słynna opera La Scala. Warto też pamiętać o takich miastach jak Bergamo czy słynąca z warsztatów lutniczych Cremona, no i o kuchni, gdzie króluje risotto i wyrafinowane sery np. gorgonzola czy grana padano.
Życzymy smacznego pobytu!

Travelbook to najlepszy kompan i niezawodny przyjaciel w podróży. Poprowadzi Cię ciekawymi ścieżkami, pokaże atrakcje, z których dumni są mieszkańcy, zaciekawi lokalnymi zwyczajami i podszepnie, jak się w nich odnaleźć, opowie o historii i życiu dzisiejszym miast i regionów.
Wszystkim ciekawym świata przydadzą się informacje praktyczne, poglądowe, czytelnie rozrysowane mapki czy znakomite zdjęcia, pokazujące to, co trzeba koniecznie zobaczyć, podobnie jak ramki, gdzie znalazło się miejsce na ciekawostki, anegdotki i rekomendacje. Bo czasem wystarczy rzut oka, by wybrać najlepiej!
Z Travelbook masz to w poręcznym i atrakcyjnym od strony wizualnej pakiecie.

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Bezdroża
Autor Beata Pomykalska, Paweł Pomykalski
Seria Travelbook
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 18-04-2016
Wydanie I
Oprawa miękka
Ilość stron 248
Wymiary / mm 118x200
EAN 9788328321250
ISBN 978-83-283-2125-0

Seria: Travelbook

Travelbook to najlepszy kompan i niezawodny przyjaciel w podróży. Poprowadzi Cię interesującymi ścieżkami, pokaże atrakcje, z których dumni są mieszkańcy, zaciekawi lokalnymi zwyczajami i podszepnie, jak się w nich dobrze odnaleźć, opowie o historii i życiu codziennym miast i całych regionów.
Wszystkim ciekawym świata przydadzą się informacje praktyczne, poglądowe, czytelnie rozrysowane mapki czy znakomite zdjęcia, pokazujące to, co trzeba koniecznie zobaczyć, podobnie jak ramki, gdzie znalazło się miejsce na ciekawostki, anegdotki i rekomendacje. Z Travelbook masz to w poręcznym i atrakcyjnym od strony wizualnej pakiecie.
Bo czasem wystarczy rzut oka, by wybrać najlepiej!

© ArtTravel

Napisz recenzję

Oceniasz: Mediolan i Lombardia

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt