• Litwa, Łotwa, Estonia i Obwód Kalingradzki , przewodnik, Pascal

Litwa, Łotwa, Estonia i Obwód Kalingradzki

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 01-03-2014
Kategoria
Europa / Estonia
Europa / Litwa
Europa / Łotwa
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 39,90 

49,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Kraje tak zwanej Pribałtyki nie są zbyt często odwiedzane prze polskich turystów, którzy zwykle ograniczają się tylko do Wilna. A przecież mają one tyle do zaoferowania ludziom ciekawym świata i naszych sąsiadów – bliskich nam geograficznie i kulturowo, ale w sumie mało znanych. Leżące nad Morzem Bałtyckim niewielkie kraje, w znacznej części pokryte pięknymi lasami, z wieloma rzekami i jeziorami, stanowią prawdziwą, europejską enklawę dzikiej natury, a piękne plaże i nadmorskie kurorty przyciągają wielu urlopowiczów.
Ryga i Tallin, ale również Wilno, to stare, średniowieczne miasta, o czym można się przekonać na własne oczy wędrując ulicami ich starówek, podziwiając kościoły i kamienice, mury obronne i strażnicze wieże. Pod tym względem Kaliningrad, dawny Królewiec, prawie doszczętnie zniszczony podczas II wojny światowej, dzisiaj stanowiący stolicę rosyjskiej enklawy u ujścia rzeki Pregoły, nie ma wiele do zaoferowania. Niemniej – warto wybrać się w tamte okolice!

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną wyprawę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.
Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Adam Dylewski, Bernard Piotrowski, Jarosław Swajdo, Medard Masłowski, Paweł Wójcik
Seria Praktyczny przewodnik
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 01-03-2014
Oprawa miękka
Ilość stron 488
Wymiary / mm 123x197
Waga / gr 336
EAN 9788376422701
ISBN 978-83-7642-270-1

Seria: Praktyczny przewodnik

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną eskapadę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.
Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Litwa, Łotwa, Estonia i Obwód Kalingradzki

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt