Chiny i Tybet Przewodnik ilustrowany Pascal

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2011 03
Kategoria
Azja / Chiny
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 31,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

Bogato ilustrowana część wstępna prezentuje Chiny w pigułce, koncentrując się na najważniejszych i najbardziej charakterystycznych dla kraju aspektach (m.in. obyczaje, religia, kuchnia, architektura, malarstwo i kaligrafia, fauna i flora, najciekawsze epizody w dziejach Chin). Zawiera także tekst autorski Radosława Łukasiewicza (założyciela i gitarzysty grupy Pustki) - wspomnienia z wyprawy do Chin.

Część przewodnikowa, podzielona na rozdziały według regionów, prezentuje największe atrakcje turystyczne w przejrzystym, klarownym układzie. Każdy rozdział kończą informacje praktyczne dotyczące danego regionu (m.in. komunikacja, noclegi, gastronomia, rozrywki). Przewodnik zawiera ok. 500 fotografii, a także kolorowe mapy i plany.

Tekst z okładki: Chiński Mur, splendor pekińskiego Zakazanego Miasta i słynna Terakotowa Armia, buddyjskie posągi w grotach w pobliżu Datongu... To zaledwie początek chińskich "naj..." Co jeszcze? Dolina Żółtej Rzeki, czyli kolebka  najstarszej istniejącej nieprzerwanie cywilizacji, kosmopolityczny Szanghaj rozrywkowy Hongkong, mistyczny Tybet, przyjaźni ludzie, niezapomniane krajobrazy i niezrównana kuchnia.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2011 03
Ilość stron 320
Wymiary / mm 145 x 200
EAN 9788375138702
ISBN 978-83-7513-870-2

Napisz recenzję

Oceniasz: Chiny i Tybet Przewodnik ilustrowany Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt