Boliwia + Indonezja pakiet album terraQuest

Rodzaj produktu: album
Producent: terraQuest
Język: polski
Kategoria
Ameryka Pd / Boliwia
Azja / Indonezja
Menu / Albumy
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 62,90 

79,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Boliwia, tak jak Tybet, zagubiona gdzieś na końcu świata, urzeka i fascynuje barwną kulturą, bezkresnymi krajobrazami i pięknem lodowcowych szczytów.  Oszałamia parną i pulsującą życiem Amazonią, rozpostartą jak raj obfitości u stóp surowych, niedostępnych i zmrożonych  Andów.
 

Najwyżej położone i najtrudniej dostępne państwo Ameryki Południowej. Najbardziej indiańskie w ciągle żywej tradycji i wierzeniach. Największe solnisko świata, najwyżej położone żeglowne jezioro, stolica, lotnisko... Niewątpliwie najbardziej fascynujący i różnorodny kraj całego kontynentu.

Indonezja to ponad siedemnaście tysięcy wysp rozdzielających wody Pacyfiku od Oceanu Indyjskiego. Dzięki naturalnym barierom, które przez wieki ograniczały wzajemne wpływy każda z wysp jest inna - krajobrazowo, kulturowo i religijnie...

Splecione burzliwą historią religie, kultury, grupy etniczne ze swymi odrębnymi językami, tworzą kolorową mozaikę, której wyjątkowość łatwo dostrzec.

Indonezja to także największe sanktuarium fauny i flory świata. Tropikalne lasy deszczowe pełne gigantycznych drzew, rajskich ptaków i niezwykłych orchidei sąsiadujących ze szczytami pokrytymi wiecznym śniegiem. W plątaninie lian, wilgotnym poszyciu lasów, w koralowych wybrzeżach przetrwały najrzadsze gatunki roślin i zwierząt. To raj, wewnątrz którego drzemią potężne siły natury, zamknięte w rozciągających się majestatyczne na tle błękitnego nieba wulkanów, rozrzuconych wokół nadpobudliwego Pierścienia Ognia.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu album
Wydawca terraQuest
Autor Praca zbiorowa
Język polski
Oprawa twarda
Wymiary / mm 165 x 245
Waga / gr 2905
EAN 9788361155966
ISBN 978-83-61155-96-6

Napisz recenzję

Oceniasz: Boliwia + Indonezja pakiet album terraQuest

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt