• Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie, zestaw
  • Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie, zestaw
  • Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie, zestaw
  • Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie, zestaw

Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie

Rodzaj produktu: zestaw
Producent: Zestaw promocyjny
Język: polski
Kategoria
Moje hobby / Podróże
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 106,00 

120,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Zestaw 4 książek Bear Grylls: Urodzony by przetrwać ; Kurz, pot i łzy Autobiografia ; Szkoła przetrwania ; Outdoor Pasja i Przygoda Znany i uwielbiany przez miliony - czy to za sprawą ogromnie popularnych programów telewizyjnych, czy jako autor bestsellerów - Bear Grylls przetrwał w miejscach, w które mało kto odważyłby się zapuścić

Notka biograficzna:
Bear Grylls zawsze szukał najbardziej ekscytujących przygód. Dorastał na wyspie Wight, gdzie ojciec uczył go żeglarstwa i wspinaczki. Jako nastolatek odnalazł sens życia w chodzeniu po górach i doskonaleniu się w sztukach walki, co doprowadziło go pod Himalaje i na obóz karate w Japonii. Po powrocie do kraju przeszedł morderczy kurs przygotowawczy w brytyjskich siłach specjalnych i został przyjęty do 21. regimentu SAS, gdzie poznał granice własnej  wytrzymałości fizycznej oraz psychicznej.Mając 21 lat, podczas skoku na spadochronie w Afryce, złamał kręgosłup w trzech miejscach. Diagnoza lekarzy była bezlitosna - nie będzie w stanie chodzić o własnych siłach. Mimo to, zaledwie półtora roku później, Bear zdobył Mount Everest - miał wówczas 23 lata i był jednym z najmłodszych ludzi, którym udało się tego dokonać. Od tego wyczynu rozpoczęły się jego niezwykłe przygody.

Programy telewizyjne Beara Gryllsa, nadawane w najlepszym czasie antenowym, należą do najchętniej oglądanych na świecie. Ich widownię szacuje się na 1,2 mld osób w ponad 180 krajach.

Bear jest autorem 11 książek. Jako były żołnierz brytyjskich sił specjalnych otrzymał honorowy stopień komandora podporucznika Królewskiej Marynarki Wojennej. Nadal podróżuje po najbardziej niegościnnych miejscach na Ziemi, pobijając rekordy, a przy okazji zbierając fundusze dla organizacji charytatywnych pomagających dzieciom (do tej pory już ponad półtora miliona funtów).

Ostatnio Bear został najmłodszym w historii przewodniczącym Związku Skautów, zrzeszającego na świecie ponad 28 milionów młodych ludzi.

Z żoną Sharą ma trzech synów: Jessego, Marmaduke’a i Huckleberry’ego. Mieszkają na holenderskiej barce w Londynie lub na odludnej wysepce nieopodal Walii.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu zestaw
Wydawca Zestaw promocyjny
Język polski
EAN 6533

Napisz recenzję

Oceniasz: Bear Grylls, zestaw 4 książek w super cenie

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt