Andaluzja

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Bezdroża
Język: polski
Data wydania: 20-04-2016
Kategoria
Europa / Hiszpania / Andaluzja
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 19,90 

24,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: dostępne "od ręki"
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: dostępne "od ręki"
- Gdańsk: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Polecona. Poczta Polska
4,90 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Andaluzja jest kwintesencją Hiszpanii, jej kultury i zadziwiającej różnorodnością przeszłości. Od rzymskich podbojów po wielowiekowe panowanie Maurów w średniowieczu i ich dominacji w każdej dziedzinie życia, aż po władanie katolickich królów. Sewilla, Granada czy Kordoba z ich niezwykłej urody zabytkami (wystarczy wspomnień pałac i ogrody Alhambry), nie mają sobie równych. To samo dotyczy krajobrazów – z jednej strony wysokie pasmo gór Sierra Morena i ośrodki narciarskie, z drugiej przepiękne, śródziemnomorskie plaże Costa del Sol, cel letnich wypraw mieszkańców całej Europy.
Ten region Hiszpanii kojarzy się z fiestami uświetnianymi flamenco, bodegami pachnącymi winem i kuchnią, gdzie króluje wyborna oliwa i gazpacho, najlepszy chłodnik na świecie.

Travelbook to najlepszy kompan i niezawodny przyjaciel w podróży. Poprowadzi Cię ciekawymi ścieżkami, pokaże atrakcje, z których dumni są mieszkańcy, zaciekawi lokalnymi zwyczajami i podszepnie, jak się w nich odnaleźć, opowie o historii i życiu dzisiejszym miast i regionów.
Wszystkim ciekawym świata przydadzą się informacje praktyczne, poglądowe, czytelnie rozrysowane mapki czy znakomite zdjęcia, pokazujące to, co trzeba koniecznie zobaczyć, podobnie jak ramki, gdzie znalazło się miejsce na ciekawostki, anegdotki i rekomendacje. Bo czasem wystarczy rzut oka, by wybrać najlepiej!
Z Travelbook masz to w poręcznym i atrakcyjnym od strony wizualnej pakiecie.

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Bezdroża
Autor Barbara Tworek, Patryk Chwastek
Seria Travelbook
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 20-04-2016
Wydanie II
Oprawa miękka
Ilość stron 216
Wymiary / mm 118x200
EAN 9788328323605
ISBN 978-83-283-2360-5

Seria: Travelbook

Travelbook to najlepszy kompan i niezawodny przyjaciel w podróży. Poprowadzi Cię interesującymi ścieżkami, pokaże atrakcje, z których dumni są mieszkańcy, zaciekawi lokalnymi zwyczajami i podszepnie, jak się w nich dobrze odnaleźć, opowie o historii i życiu codziennym miast i całych regionów.
Wszystkim ciekawym świata przydadzą się informacje praktyczne, poglądowe, czytelnie rozrysowane mapki czy znakomite zdjęcia, pokazujące to, co trzeba koniecznie zobaczyć, podobnie jak ramki, gdzie znalazło się miejsce na ciekawostki, anegdotki i rekomendacje. Z Travelbook masz to w poręcznym i atrakcyjnym od strony wizualnej pakiecie.
Bo czasem wystarczy rzut oka, by wybrać najlepiej!

© ArtTravel

Napisz recenzję

Oceniasz: Andaluzja

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt